Graweo – producent statuetek, medali

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, ale taki, który był by pamiątką na lata? Chcesz podziękować komuś za coś, ale nie chcesz robić tego w formie papierowej? Potrzebujesz medali na zawody sportowe dla Twoich dzieciaków? A może potrzebujesz ciekawej statuetki, którą wręczysz komuś z ważnej dla niego okazji i będzie ona zdobić jego pokój, salon, czy biuro w firmie?

Znajdź w sieci stronę internetową firmy Graweo (http://graweo.com/).

Dlaczego właśnie oni? Między innymi dlatego, że ich cały, bardzo bogaty i ogromny park maszyn obsługiwany jest przez wybitnych specjalistów, którzy za każdym razem dokładają wszelkich starań do swojego zlecenia, które Ty im zlecisz. Pracownicy zawsze, do każdego projektu podchodzą bardzo indywidualnie i chcą by był wręcz idealny – na szczęście dla klientów – udaje im się to!

Na stronie znajdziecie pełną ofertę firmy, ale to jednak nie wszystko, bo wykonują oni indywidualne zamówienia!

Co dokładnie oferuje firma Graweo?

-Dyplomy, podziękowania (z plastiku, drewna, grawerowane bądź z nadrukiem),

-Elementy grawerowane; podkładki, breloczki hotelowe, kasetki czy skrzynki,

-Puchary, Statuetki, Medale różnego typu, na różne okazje, z dowolnym grawerem,

-Szyldy i tabliczki różnego typu,

-Opakowania prezentowe np. skrzyneczki na wino,

Ponad to, znajdziecie tu również ofertę gadżetów reklamowych.

Właściwie dzięki profesjonalnym maszynom, firma może wykonać każde zlecenie. Ogranicza Was tylko i wyłącznie Wasza wyobraźnia – choć zawsze możecie liczyć na pomoc fachowców w realizacji i ewentualnym ulepszeniu Waszego projektu.

Dzięki maszynom, zlecenie może zostać zrealizowane szybko, a co najważniejsze – jeśli zlecicie wykonanie 10, 200, 1000 takich samych, a wręcz identycznych elementów, macie gwarancję, że będą dokładnie takie same. Nie martw się, firma przyjmuje zlecenia zarówno od firm, na ogromne realizacje, jak i zlecenia od osób prywatnych, na chociażby jeden dyplom, statuetkę, opakowanie. Każde zlecenie jest dla nich tak samo ważne i podchodzą do niego z wielką precyzją a przede wszystkim – przyjemnością!