Instor – specjaliści od instalacji budowlanych

Firma Instor https://instor.pl/ od 2011 roku działa na rynku budowlanym i zajmuje się kompleksową obsługą instalacji – od samego projektu, poprzez dobór materiałów i sprzętów, aż po montaż czy serwisowanie.

Fachowcy wciąż zdobywają nową wiedzę, poszerzają zakres usług, które oferują. Na co dzień dokładają wszelkich starań by każdy klient był zadowolony z projektu, wykonanej usługi a przede wszystkim jakości obsługi i sprzętu.

Firma świadczy usługi w zakresie:

– Wentylacji – rekuperacji

– Fotowoltaiki

– Instalacji Co

– Klimatyzacji

– Instalacji wodno-kanalizacyjnych

Firma zajmuje się:

– Doradztwem – dzięki zdobywanej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży, fachowcy z firmy Instor są w stanie zaoferować profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług.

– Wykonawstwem – do każdego zlecenia fachowcy podchodzą bardzo kompleksowo i indywidualnie, oprócz samego doradztwa i projektu zajmują się również wykonaniem założonej usługi.

– Serwisem i konserwacją – w razie jakichkolwiek usterek firma jest zawsze dostępna by pomóc, znaleźć przyczynę problemu i sprawnie ją rozwiązać.

Dlaczego warto wybrać Instor?

Co ważne dla wielu klientów:

Opinie w sieci o firmie Instor są bardzo pozytywne – są to opinie osób, które zdecydowały się już na usługi tej firmy.

Dodatkowo, Instor pomaga w uzyskaniu dotacji – chociażby w ramach programu “Czyste powietrze”.

Firma Instor istnieje ponad 10 lat, ma za sobą ponad 600 wykonanych instalacji, ponad 140 podłączonych piecy i blisko 2400 zadowolonych klientów! Liczby mówią same za siebie!

W sieci znajdziecie mnóstwo opinii na temat firmy Instor, bardzo ważnym jest by decydować się na usługi firmy, która ma duże doświadczenie, która do każdego projektu podchodzi w sposób bardzo indywidualny a przede wszystkim cieszy się nieposzlakowaną i nienaganną opinią wśród osób, które zdecydowały się na jej usługi. Instalacje CO, fotowoltaika, rekuperacja… każda z tych instalacji jest na tyle ważna i poważna, musi działać bez zarzutu – dlatego też nie warto wierzyć firmom, o których w sieci cisza – nie chcemy przecież paść ofiarami oszustów.