Jeśli urlop, to tylko w górach! Nocleg w Kluszkowcach – Pieniny

Jeśli nie możecie zdecydować się gdzie w tym roku spędzić urlop, to nie marnujcie już więcej czasu, tylko rezerwujcie miejsce i przyjeżdżajcie w góry. Wypoczynek w naszych polskich górach ma bowiem same zalety. Góry bowiem to nie tylko raj dla oka, mamy również okazję do zetknięcia się z chronionymi gatunkami zwierząt, takimi jak orzeł bielik, kozica czy ryś oraz z gatunkami roślin, które nie występują nigdzie indziej.

A może pensjonat w Kluszkowcach nad Czorsztynem?

Blisko zalewu Czorsztyńskiego znajduje się również bardzo ciekawy dla turystów Pensjonat Willa Szarotka, który zapewnia noclegi o wysokim standardzie. Z wielu pokoi widać piękny górski krajobraz. Jeśli natrafimy na złą pogodę zapewnia nam on wiele ciekawych atrakcji na terenie obiektu. Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, sala telewizyjna, sala konferencyjna oraz sala rekreacyjna. Obsługa Pensjonatu Szarotka, pomoże Państwu zorganizować czas wolny.

Kluszkowce to doskonała baza wypadowa, Pieniny, Gorce, Słowację, Tatry Wysokie. Na precyzyjne zaplanowanie wypoczynku pozwala położony na Zalewem Czorsztyńskim pensjonat. Pieniny to idealne miejsca na wypoczynek z rodziną czy też urlop firmowy.

Pensjonat ** Willa Szarotka

ul. Pienińska 16

34-440 Kluszkowce

tel./fax 18 26-50-552