Modnie wyglądać – zakupy ze stylistką

Kiedy potrzebna Ci pomoc stylistki…

W sklepach nie umiesz znaleźć nic ciekawego, w czym wyglądała byś pięknie, kobieco, a przede wszystkim czuła się naprawdę dobrze? Wydaje Ci się, że problem tkwi w Tobie, a nie Twojej garderobie? Nie masz czasu na kompletowanie swojej garderoby biegając po dziesiątkach sklepów? A może zwyczajnie nie potrafisz dobrać dla siebie odpowiednio garderoby i wcale się z tym nie kryjesz? Jesteś kobietą, mężczyzną, studentką, politykiem, gwiazdką tv, prezenterem….? Szykuje się Twój ślub, a może masz być gościem honorowym na poważnej imprezie i kompletnie nie wiesz jaką kreację wybrać by wyglądać modnie i oszałamiająco?

Niezależnie od wieku, jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco na któreś z pytań – przydadzą Ci się zakupy ze stylistką!!

Jak wyglądają zakupy ze stylistką?

Zadaniem stylistki jest nauka, uświadomienie swojego klienta jak łączyć ze sobą różne elementy by stanowiły całość. Estetka, która dba o każdy szczegół, niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy pracujesz w sklepie czy w telewizji!

Umawiając się ze stylistką, najpierw omawiasz swój styl, swoje zainteresowania, a sama stylistka może sprawdzić jaką masz figurę i w czym było by Ci dobrze. Oczywiście o wszystkim i tak decydujesz TY, nie stylistka. Ona tylko proponuje!

Najpierw krótki wywiad, a potem ruszacie na sklepy! – te wybiera stylistka, bo wie, co i jak. Wie gdzie są teraz najnowsze kolekcje, dobre ceny, które stylizacje są najmodniejsze i najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Ty stoisz w przymierzalni a stylistka tylko podaje Ci coraz to nowe, inne kreacje.

Czujesz to ?

Nie tylko dobór samej kreacji, ale również dodatków jest bardzo istotny.

Podczas jednych zakupów ze stylistką, które trwają zazwyczaj około trzech godzin, możesz skompletować garderobę na cały nadchodzący sezon. W zależności oczywiście od Twoich potrzeb, które również musisz określić na początku spotkania.

Zdecyduj się choć raz na zakupy ze stylistką a nie pożałujesz!