Osobista stylistka czyli doradca wizerunkowy

Zawód doradcy wizerunkowego zyskuje na popularności ze względu na coraz większe zainteresowanie w mass mediach jak i mediach społecznościowych. Blogi modowe prowadzone przez stylistów cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Zarówno kobiety jak i panowie zaglądają tam m.in. aby znaleźć odpowiedź na pytanie jak ubrać się na spotkanie biznesowe, ważną uroczystość, rozmowę kwalifikacyjną czy inne wydarzenie.

Dobry wygląd to nie tylko wzrost samooceny i poczucia pewności ale również czynnik wpływający na to jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Stylista może zaproponować nam metamorfozę podczas której pomoże dobrać nam ubrania odpowiednie do naszej sylwetki i wykonywanego zawodu.

Marta Gałka – stylistka

Właścicielka popularnego w Polsce bloga modowego, osobista stylistka Marta Gałka pomaga odnaleźć styl. Posiada doświadczenie w kreowaniu wizerunku. Dzięki ukończonym kursom m.in. protokołu dyplomatycznego w MSZ oraz stałej współpracy z portalami internetowymi może zaoferować zbudowanie wizerunku nie tylko biznesmenom ale również politykom czy dyplomatom. Na co dzień prowadzi bloga, który kierowany jest do wszystkich pań pragnących dobrze wyglądać. Z jej porad może skorzystać każdy bez względu na wiek czy status materialny.

Tymczasem sprawdźcie blog modowy:

https://www.osobistastylistka.pl/kategoria/blogmodowy/w-punktach/