Salon fryzjerski – Oazapiękna w Nowym Sączu

Oaza piękna to salon fryzjerski, w którym zadbasz o całe swoje ciało. Mieści się w Nowym Sączu, ale każda kobieta doskonale wie, że włosów nie oddaje się w byle jakie ręce!

Fryzjer “Oaza Piękna” ma dziesiątki certyfikatów i mnóstwo pozytywnych opinii zadowolonych klientek.

Co możecie zlecić fryzjerom z salonu?

-Keratynowe prostowanie włosów – jest to zabieg pielęgnacyjny, którego “efektem ubocznym” są piękne, długotrwale proste włosy, a wiadomo, taki efekt jest marzeniem wielu Pań – niezależnie od wieku. Do zabiegu stosuje się keratynę (jest ona naturalnym budulcem włosa). Cała kuracja polega na “wtłoczeniu” keratyny do włosa (przy użyciu ciepła). Wszystkie ubytki zostają uzupełnione. Włosy nabiorą zdrowego i bardzo naturalnego wyglądu.

-Trwałe prostowanie włosów, które można porównać do trwałej ondulacji. Tak więc – z kręconych włosów powstają proste. Ta zmiana jest zmianą trwałą – tak więc dopóki włos nie odrośnie – będzie prosty. Włosy po zabiegu stają się bardzo lśniące, gładkie i idealnie proste – nie będą na nie miały wpływu deszcze, wilgoć, wiatr czy inne niesprzyjające warunki – jak to bywa w przypadku zastosowania popularnej prostownicy w domu. Trzeba jednak zaznaczyć, że zabieg nie może zostać wykonany na zniszczonych czy mocno rozjaśnionych włosach.

-Mezoterapię skóry głowy – zabieg ten wykonuje się zarówno na głowach… damskich jak i męskich. Polecany jest tym, którzy borykają się z wypadaniem włosów i łysieniem. Zabieg bardzo pozytywnie wpływa na cebulki włosa, wzmacnia meszki włosowe, dzięki czemu można zatrzymać i odwrócić proces wypadania włosów!

-Ozonowa kuracja wzmacniająca na włosy i skórę głowy – tzw. sauna – jest to zabieg głęboko nawilżający włosy (każdy ich rodzaj).

-Zabieg prądami – zabieg działa dezynfekująco, bakteriobójczo, poprawia mikrokrążenie skóry głowy. Stosuje się go chociażby przy łojotoku, łysieniu plackowatym czy przy wypadaniu włosów.

Dodatkowo salon (http://www.oazapiekna.eu ) oferuje damskie i męskie cięcia a także fryzury (ślubne, okazyjne, wieczorowe, na co dzień) dla kobiet i mężczyzn. Wszystko na najwyższym poziomie!