Zasłony, firanki TIR, BUS – dromaderjunior.com

Jeśli masz swoją firmę przewozową, czy to jedno czy kilkuosobową, prowadzisz transport międzynarodowy czy na terenie kraju, zdajesz sobie sprawę, że masz sporą konkurencję. Jak więc przyciągnąć do siebie klienta, poza niską ceną?

Klient przywiązuje wielką wagę do komfortowej podróży. Wygodne auto, klimatyzacja, ale ponad to – zasłonki w oknach, eleganckie wycieraczki czy dywaniki, komfortowe pokrowce na fotele. Można też zdecydować się na dodatki, które będą nosić logo waszej firmy – w ten sposób utkwią klientowi w pamięci i będą świadczyć o tym, że dbacie o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Jaką firmę do takich usług wybrać?

Dromader Junior to producent akcesoriów dedykowanych dla Tirów, Autokarów czy Busów. Oferują firanki, zasłonki, dywaniki, pokrowce na siedzenia, pokrowce na kierownice i wiele innych akcesoriów.

Konkretniej, w ofercie firmy znajdziecie:

-Tiry – cokoły, boczki ozdobne, boczki na drzwi, pokrowce na siedzenia, pokrowce na kierownice, dywaniki, poprzeczki, proporczyki.

-Busy – zasłony i szyny montażowe.

Dodatkowo, firma prowadzi sprzedaż ozdobnych kubków, pluszowych kostek do zawieszenia, kapci.

Wszystko oczywiście z możliwością naniesienia haftu w komputerowy sposób na każdy element, który wybierzecie.

Jeśli więc szukacie firmy, sklepu, gdzie kupicie akcesoria do swoich pojazdów, by jak najbardziej umilić podróż swoim klientom a nawet samym kierowcom, to Dromader na pewno Was nie zawiedzie. Ogrom materiałów i wzorów do wyboru w dziesiątkach kolorów. Każdy wybierze tu idealne materiały, które idealnie będą pasować do pojazdu.

Na stronie internetowej firmy znajdziecie pełną ofertę. Bez wychodzenia z domu możecie sprawdzić czy znajdziecie odpowiednie akcesoria do swoich samochodów. Jeżeli nie lubicie marnować czasu na zakupy w sklepie stacjonarnym, możecie złożyć zamówienie internetowe. Po paru dniach kurier dostarczy Wam wszystkie materiały i akcesoria pod wskazany adres.