Wakacje na sportowo

Wakacje to czas odpoczynku od szkoły czy pracy. Jednak podczas wyjazdów lub siedzenia w domu, możemy sporo przytyć. Dlatego ważne jest aktywne spędzenie wakacji, które pozwoli nam utrzymać formę lub pozbyć się nadmiaru kilogramów. W czasie odpoczynku nie możemy zapominać o założeniach treningowych i dietetycznych, które wcześniej wprowadziliśmy w swoje życie. Oczywiście podczas wakacyjnych wyjazdów ciężko jest się oprzeć zjedzeniu większej ilości pyszności. Dlatego też, żeby utrzymać formę musimy więcej się ruszać.

Ćwiczenia fizyczne śmiało możemy wykonywać w domu lub hotelowym pokoju. Planując wyjazd możemy wybrać hotel z siłownią, co ułatwi realizację planu treningowego. Nie możemy także zapomnieć o cardio, które pomoże nam spalić nadwyżkę kalorii dostarczaną z pożywieniem. Możemy także uprawiać sporty na świeżym powietrzu lub po prostu udać się na spacer pozwiedzać. Spędzając wakacje w domu mamy również szereg możliwości. Możemy udać się na pieszą lub rowerową wycieczkę. W wielu miejscowościach są dostępne trasy widokowe, które dostarczą na rozrywki na kilka godzin. Aktywne wakacje możemy także spędzić ze znajomymi. Wspólne wyprawy czy uprawianie sportu to świetna rozrywka dla każdego.

Ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny LasVegas w Barcicach

Otaczające Barcice góry z licznymi szlakami turystycznymi to wymarzony teren do treningu kondycyjnego.
Rozbudowania infrastruktura wokół Ośrodka pozwala na prowadzenie różnorodnych zajęć sportowych na miejscu. Natomiast sąsiedztwo gór i lasów sprzyja organizowaniu zajęć w terenie: biegów nocnych na orientację, treningu kondycyjnego oraz górskich wycieczek z licznymi szlakami turystycznymi , wyjście na platformę widokową. https://barcice.pl/sport-rekreacja/